אודות המרצה

בניית אתרים, והוראה פרטנית של סטודנטים למדעי המחשב, הנדסת חשמל והנדסת תעשייה וניהול במקצועות של פיתוח תוכנה, מתמטיקה מתקדמת ועוד.

Web Development – תחום ההתמחות המרכזי שלי. פיתוח בסביבת אינטרנט.

מה זה אומר?

בהגדרה הכללית, אני "בונה אתרים", אבל בעולם שבו כל אדם יכול לפתוח לעצמו בלוג, עמוד פייסבוק, טוויטר, טאמבלר ודברים דומים נוספים המונח "בונה אתרים" כבר לא אומר הרבה.

אתרי האינטרנט שאני בונה מתהדרים באנימציות מתקדמות (ללא שימוש בflash המסורבל!), בממשק ניהול ידידותי למשתמש, בתכנות מונחה SEO, ועוד.

הרקע שלי בהוראה:

  • 3 שנות הדרכת נוער בתנועת בני המושבים
  • חונכות תלמיד י"ב, 5 יחידות בפיזיקה
  • הוראה פרטנית של סטודנטים למדעי המחשב, הנדסת חשמל והנדסת תעשייה וניהול במקצועות של פיתוח תוכנה, מתמטיקה מתקדמת, מחשבים ואינטרנט.
  • הרצאות תרגול במערכות הפעלה באוניברסיטת אריאל, בהנחיית ד"ר אלעד חורב (אתר הקורס)

תפיסת ההוראה שלי

אני לא מאמין בלימוד החומר דרך תרגול וחזרה מאסיביים של טכניקות מתמטיות, ומשתדל ליצור אצל תלמידי מתודולוגיה של הבנת מרחב הבעיה, הבנת ההקשרים בין הכתיב המתמטי המופשט לבין מהות התכנים שסימונים אלו מייצגים ופתרון בעיות מודולארי.
במהלך שיעורים, אני נוטה להשקיע מאמץ בקישור בין מרחב הדיון של הבעיה המתמטית לבין נושאים המוכרים לתלמיד מפעילויות יום-יומיות המוכרות לו.
אני מאמין שבפנים – כולנו אוהבים חידות, מתמטיקה ולוגיקה, ושבעזרת עבודה עצמית קשה וממושכת, ניתן בהחלט לשפר את הגישה שמערכת החינוך הפורמלית, לצערי, גורמת.

Noam Gaash – web developer.

using HTML5 & CSS3 technologies.
using JQuery, PHP, WordPress, YII, JavaScript.
programming responsive websites, image websites, landing pages, facebook applications and complicated software websites.
I'm using SEO friendly programming, and avoid flash, text-images and other slowing elements.
4 years of experience, two proven.
finished Amal Emek Harod high-school, where I studied 5 points of physics, math and chemistry.

Attachments

Total Attachments: 2